Giovane Gentile
1984 yılında Beşiktaş’ta küçük bir mağazada ticaret hayatına başlayan Ercem Tekstil, 2001 yılında Giovane Gentile ve 2005 yılında da büyüme stratejisine entegre ettiği Giovane G. designers markalarıyla dünyada ve Türkiye’de erkek giyiminde yepyeni bir rota oluşturdu.
Kaliteli çizgisini her zaman devam ettiren Ercem Tekstil, ‘centilmenin sözünün değeri’ mottosundan yola çıkarak; koleksiyonlarının yüzde 80'ini ‘Giovane G. Designers’, yüzde 20'sini ise çok özel seçilmiş materyallerden oluşturulan ‘Giovane Gentile Limited Edition’ olarak iki temel marka altında topladı.

Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika da birçok konsept mağaza dışında, aynı zamanda yüzlerce corner mağazalarda koleksiyonlarını perakende tüketiciler ile buluşturmaktadır.

‘Business, Casual ve Trend’ konseptleriyle; anahtar kelimesi ’doğallık’ olan, hayatta yeni deneyimler kazanmaya açık, stil sahibi, modern ve şehirli erkeklere hitap eden Giovane Gentile Limited Edition ve Giovane G. Designers, koleksiyonlarında “ulaşılabilir lüx” prensibini benimseyerek, beylerin hem iş hayatında hem de günlük hayatında vazgeçemediği parçaların altına imzasını atıyor.

Bugün; Türkiye’de 33, yurt dışında 65 mağazası ile modayı takip eden ve şıklığı arayan erkeklerle buluşan Giovane Gentile ve Giovane G. Designers, özgün tasarımlarını usta ellerle birleştirerek, özgürce yaşamayı seven her erkeğin kendi stil manifestosunu yazmaya davet ediyor.
Paylaş


Powered by Bilcom